Anasayfa Video Galeri Foto Galeri Haber Ara Önemli Telefonlar Nöbetçi Eczaneler Künye İletisim
mudanyahabercisi.com

ÖDÜNÇ: “MUDANYA HAYRİ TÜRKYILMAZ'IN ÇİFTLİĞİ DEĞİLDİRTarih 30 Aralık 2020, 16:57 Editör: Editör MUDANYA HABERCİ

ÖDÜNÇ: “MUDANYA HAYRİ TÜRKYILMAZ'IN ÇİFTLİĞİ DEĞİLDİR"

AK Parti Bursa Milletvekili ve İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Ödünç, AK Parti Mudanya İlçe teşkilatını ziyaret etti. Mudanya ziyareti kapsamında ilçe binasına gelen Milletvekili Atilla Ödünç, burada AK Parti İlçe Başkanı Avukat İnci Söğütlü ve AK Parti Mudanya Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Mudanya'nın sorunlarına ilişkin bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne Türkiye'nin yapı taşlarını ayağa kaldırdığnı ve AK Belediyecilik ile Bursa başta olmak üzere birçok kentte çığır açıldığını ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, "Mudanya'yı gezerken çok üzüldüm. CHP'li Mudanya Belediyesi'nin ve Başkanının icraatlarından çok, seçim zamanı söz verdiği ancak bir türlü hayata geçiremediği vaatlerini duyduk. Mudanya'da yeni baştan başlama zamanı gelmiştir. AK Parti'nin Mudanya'ya ve Mudanya halkına kazandırdıklarını unutmak imkânsızdır. Bazı çalışmalarda istediğimiz başarıları elde edememiş olabiliriz. Buna rağmen her verdiğimiz sözü yerine getirmek için çaba harcadık ve yerine getirdik. AK Parti kurulduğundan bugüne Millet'in partisidir" dedi.

Ödünç: Türkyılmaz Hayal Satıyor

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın bazı vaatlerini sizlerle paylaşmak istiyorum diyen AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç; "aslında bu basın toplantısını hem AK Parti, hem CHP, hem de Mudanya için yapıyorum. Burada Mudanya'da CHP Genel Merkezi'nin bile adını yere düşüren bir belediyecilik yapılıyor. Sürekli kürsülerden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, tarihin yeni baştan yazıldığı Mudanya'da birazda partisinin söz verdiği ama yapmadığı hayalleri sorgulasın! Sayın Kılıçdaroğlu; Ankara'da sıcak koltuğunuzda oturmakla siyaset yapılmıyor. CHP'yi toparlayıp kendimize yakışır bir muhalefet yapmak için yaklaşık 20 yıldır uğraşıyoruz. Türkiye'nin CHP'den çok daha önemli meseleleri var. Hayri Türkyılmaz hayal satıyor. CHP Genel Merkezi ise, bu hayal dolmalarını hem yiyor hem de Mudanya halkına yediriyor" dedi.

Hem Kılıçdaroğlu Hem Türkyılmaz Cevap Vermeli!

Mudanya'da hayal satıldığını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile temeli yapılan projelerin bile temel de kaldığını ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili ve İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Ödünç; "4 Ocak 2017 tarihinde temel atma töreni gerçekleştirdiğiniz devamında CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu ile ayrıca temel atma töreni gerçekleştirdiğiniz ve 2021 Mart ayında bitmesini vaat ettiğiniz Yıldıztepe Projesi ne zaman bitecek? Yıldıztepe Projesi'nin ihale bedeli nedir? İnşaat haline bakıldığında daha 3 yıl sürecek bir projeyi 3 ay da nasıl bitirmeyi planlıyorsunuz? Seçim vaatleriniz arasında sokak hayvanları için bir köy kuracağınızı ifade etmiştiniz. Ne oldu bu köy? Sayın Türkyılmaz, Mudanya'nın köylerini en son ne zaman ziyarete gittiniz? Bakınız size, bu projeyi ne zaman hayata geçireceksiniz diye sormuyorum. Aksine, köylerinize Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve AK Parti eli ile yapılan hizmetleri görmeye gidin diye çağrıda bulunuyorum. Velev ki, sizin bu projeyi bitiremeyeceğiniz gün gibi ortadadır! Sayın Türkyılmaz'ın seçim vaatlerinden birisi de ‘halk kart ve sağlık kart’ idi. Türkiye'nin ekonomik anlamda güçlendiği, Şehir Hastanelerinin ise ardın sıra yükseldiği bir dönemde ağzından çıkan bu sözleri halen tutamayan Sayın Türkyılmaz, Mudanya'nın zenginleşmesi için değil fakirleşmesi için çalışıyor. Öyle ki, Mudanya'nın sadece zeytinleri, sahili ve tarımsal ürünleri bile Mudanya'ya ve Bursa'ya yetecek ekonomiyi üretecek güçtedir. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı yorduğumuzun farkındayım. Herkes bilmelidir ki, belediyecilik insanı yaşatmak ile olur. İnsanı yaşatırsanız devlet yaşar. Öyle, oturduğunuz yerdenkurusıkı atmakla siyaset yapamazsınız. Belediyecilik demek, hizmet demektir" dedi.

Mudanya Türkyılmaz'ın Çiftliği Değildir!

Bursa'nın incisi, Türkiye'nin en değerli köşesi Mudanya için AK Parti ve Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak canla başla çalıştıklarını ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç; "Sözü fazla uzatmayacağım. Çünkü Mudanya'nın Hayri Türkyılmaz'ın çiftliği olmadığını herkesin çok iyi anladığını biliyoruz. Türkyılmaz'ın seçim vaatlerini ya da palavralarını üst üste sıralayacağım sizlere. Kendisinden ve Sayın Kılıçdaroğlu'ndan bu içi boş ve halen daha hayal kalan vaatlere cevap vermesini beklerken, sizlere AK Belediyeciliğin Mudanya'da gerçekleştirdiği çalışmaları aktaracağım. Türkyılmaz'ın hayal olarak kalan projeleri o kadar çok ki! Mesudiye mahallemizde halen daha beklediğimiz Altın Yıllar Yaşam Köyü projesi ne durumda? 34 bin metrekare arazide hangi çalışmayı yapıyorsunuz? Cumhuriyet Meydanı Yeraltı Otoparkı yeraltında mı kaldı? Zemin çalışmalarına 750 bin Türk Lirası harcadığınız otopark'ta son durum nedir? Kadın Dayanışma ve Üretim Kooperatifi vaadiniz ile kadınlarımız için hayata geçirmeyi vaat ettiğiniz merkez nerede? Mudanya'nın 47 mahallesine halı saha yapacağım diye geziyorsunuz! Siz önce Trilye futbol sahasının bakımını yapın ve çöplerini toplayın! Mudanya'da belediyecilik yerlerde geziyor. Yaşamsal alanlarınız ve sosyal donatılarınız dökülüyor. Mudanya için çok vaatte bulundunuz, hayal sattınız! AK Parti İlçe Başkanımız ve AK Parti Belediye Meclis üyelerimiz burada yanımdalar. Onların ellerinde ki çalışmaları da aktarmaya kalkarsak buradan 3 gün daha çıkamayız. Mudanya'yı satıyorsunuz! Mudanya'nın mülklerini satıyorsunuz! Mudanya'nın köylerini satıyorsunuz! Hayırdır Hayri Bey, Mudanya'yı çiftliğiniz mi sanıyorsunuz?" dedi.

Milletvekili Ödünç: Ak Parti Mudanya’ya Değer Katıyor

AK Parti’nin bugüne kadar yaptığı Mudanya yatırımlarını sıralamaya kalktığımızda sayfaların bu projeleri anlatmaya yetmeyeceğini ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Ödünç; “Bursa Büyükşehir Belediyemizin sadece Kasım 2017 tarihinden bugüne kadar olan altyapı yatırımları 136.776.000 TL’dir. Yine fen işleri olarak 8.711.245 TL tutarında yatırım yapılmıştır. Kamulaştırma kapsamında340.000 TL, Park Bahçe çalışmaları kapsamında 374.139 TL, Sahil çalışmaları kapsamında 35.722.369 TL, Ulaşım çalışmaları kapsamında 37.207.174 TL tutarında yatırım yaptık. Mudanya için halen daha devam eden yatırımlarımızın listesini de ayrıca basın bültenimize ek olarak sizlere sunuyorum. Türkiye’nin önünde ki engelleri kaldırmak için Mudanya’da ki engelleri kaldırmalıyız. Mudanya’da ki tek engel milyonlarca Türk Lirası bütçe ile 2014 yılından bugüne Mudanya’ya dişe dokunur, gözle görülür hizmet üretemeyen Hayri Türkyılmaz’dır. Hayri Türkyılmaz ve Mudanya Belediyesi’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de takipçisi olacağız. Mudanya halkının her kuruşunun hesabı Hayri Türkyılmaz’dan soracağız. Mudanya bir devrin yeni baştan yazıldığı yerdir. Biz burada yeni baştan AK Parti ile AK Belediyecilik ile tarih yazacağız. Türkyılmaz ile kaybedilen yılları Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve Başkanımız Alinur Aktaş eli ile geri kazanacağız” dedi.

Ödünç: Mudanya'da Tek Çare Ak Belediyecilik

AK Parti'nin Mudanya'da gerçekleştirdiği çalışmaları anlatmaya başladıklarında Mudanya'da günlerce sürecek bir tanıtım turu yapmaları gerektiğini ifade eden AK Parti Bursa Milletvekilil ve İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Ödünç, "Sıraladığımız onlarca Bursa Büyükşehir Belediyesi projesinde emeğim var, alın terim var, Mudanya için Mudanyalılar için çalışmışlığım var. Mudanya, bu şekilde yönetilmeyi hak etmiyor. Mudanya için çare AK Belediyecilik'tir. Mudanya'nın sahillerini, köylerini, esnafını düşünen bir belediyecilik anlayışına ihtiyacı var. Mudanya ve Bursa ile sürekli kavga eden, kendi partisi içerisinde bile iletişim kurulamayan bir Belediye Başkanı ile Mudanya kazanamaz, kazanamıyor. İnanıyorum ki, önümüzdeki seçimlerde Mudanya halkı da kendine yakışan hizmetlerin gelmesi için AK Parti ile yola devam diyecektir. Mudanya'ya büyük hizmetleri bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlarımız Merhum Hikmet Şahin, Sayın Recep Altepe ve Alinur Aktaş Başkanlarıma da buradan bir kere daha şükranlarımı sunuyorum. Allah'tan Bursa Büyükşehir Belediyesi var. Allah’tan Türkiye’nin teminatı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Mudanya için tek çare AK Parti ve AK Belediyecilik’tir. Cumhur İttifakı ile Mudanya’da yeni bir tarih yazacağız" diyerek Mudanya için tek çarenin AK Belediyecilik olduğunu vurguladı.

Bilindiği üzere 2014 yılı seçimlerinden bugüne Mudanya’yı CHP’li Hayri Türkyılmaz yönetmektedir. CHP’nin ve Hayri Türkyılmaz’ın 2014 yılından bugüne kente katamadıkları ve yine Bursa Büyükşehir Belediyemizin ortaya çıkardığı hizmetler ile gerçekleştirdiği yatırımlar hususunda açıklama yapmamız gerekmiştir. Az önce Mudanya İlçe Başkanımız Sayın İnci Söğütlü’nün de ifade ettiği gibi, Mudanya ve Mudanyalıların yılları adeta çalınmıştır. Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin ardından Bursa ziyaretlerimiz kapsamında Mudanya programı sonrasında huzurlarınızdayım.

Mudanya'yı gezerken çok üzüldüm. CHP'li Mudanya Belediyesi'nin ve Başkanının icraatlarından çok, seçim zamanı söz verdiği ancak bir türlü hayata geçiremediği vaatlerini duyduk. Mudanya'da yeni baştan başlama zamanı gelmiştir. AK Parti'nin Mudanya'ya ve Mudanya halkına kazandırdıklarını unutmak imkânsızdır. Bazı çalışmalarda istediğimiz başarıları elde edememiş olabiliriz. Buna rağmen her verdiğimiz sözü yerine getirmek için çaba harcadık.Ve yerine getirdik. AK Parti kurulduğundan bugüne Millet'in partisidir.

Yapılmayan Vaatler

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın bazı vaatlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslında bu basın toplantısını hem AK Parti, hem CHP, hem de Mudanya için yapıyorum. Burada Mudanya'da, CHP Genel Merkezi'nin bile adını yere düşüren bir belediyecilik yapılıyor. Sürekli kürsülerden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, tarihin yeni baştan yazıldığı Mudanya'da birazda partisinin söz verdiği ama yapmadığı hayalleri sorgulasın! Sayın Kılıçdaroğlu; Ankara'da sıcak koltuğunuzda oturmakla siyaset yapılmıyor. CHP'yi toparlayıp kendimize yakışır bir muhalefet yapmak için yaklaşık 20 yıldır uğraşıyoruz. Türkiye'nin CHP'den çok daha önemli meseleleri var. Hayri Türkyılmaz hayal satıyor! CHP Genel Merkezi ise, bu hayal dolmalarını hem yiyor hem de Mudanya halkına yediriyor.

Yıldız Tepe Projesi Ne Zaman Bitecek

Sayın Hayri Türkyılmaz! 4 Ocak 2017 tarihinde temel atma töreni gerçekleştirdiğiniz devamında CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu ile ayrıca temel atma töreni gerçekleştirdiğiniz ve 2021 Mart ayında bitmesini vaat ettiğiniz Yıldıztepe Projesi ne zaman bitecek? Yıldıztepe Projesi'nin ihale bedeli nedir? İnşaat haline bakıldığında daha 3 yıl sürecek bir projeyi 3 ay da nasıl bitirmeyi planlıyorsunuz? Seçim vaatleriniz arasında sokak hayvanları için bir köy kuracağınızı ifade etmiştiniz. Ne oldu bu köy? Sayın Türkyılmaz, Mudanya'nın köylerini en son ne zaman ziyarete gittiniz? Bakınız size, bu projeyi ne zaman hayata geçireceksiniz diye sormuyorum. Aksine, köylerinize Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve AK Parti eli ile yapılan hizmetleri görmeye gidin diye çağrıda bulunuyorum. Velev ki, sizin bu projeyi bitiremeyeceğiniz gün gibi ortadadır! Sayın Türkyılmaz'ın seçim vaatlerinden birisi de ‘halk kart ve sağlık kart’ idi. Türkiye'nin ekonomik anlamda güçlendiği, Şehir Hastanelerinin ardın sıra yükseldiği bir dönemde ağzından çıkan bu sözleri halen tutamayan Sayın Türkyılmaz, Mudanya'nın zenginleşmesi için değil fakirleşmesi için çalışıyor. Öyle ki, Mudanya'nın sadece zeytinleri, sahili ve tarımsal ürünleri bile Mudanya'ya ve Bursa'ya yetecek ekonomiyi üretecek güçtedir. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı yorduğumuzun farkındayım. Herkes bilmelidir ki, belediyecilik insanı yaşatmak ile olur. İnsanı yaşatırsanız devlet yaşar. Öyle, oturduğunuz yerden kurusıkı atmakla siyaset yapamazsınız. Belediyecilik demek, hizmet demektir.

Bu Vaatlerden Hangisi Gerçekleşti

Bursa'nın incisi, Türkiye'nin en değerli köşesi Mudanya için AK Parti ve Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak canla başla çalışıyoruz. Sözü fazla uzatmayacağım. Çünkü Mudanya'nın Hayri Türkyılmaz'ın çiftliği olmadığını herkesin çok iyi anladığını biliyoruz. Türkyılmaz'ın seçim vaatlerini ya da palavralarını üst üste sıralayacağım sizlere. Kendisinden ve Sayın Kılıçdaroğlu'ndan bu içi boş ve halen daha hayal kalan vaatlere cevap vermesini beklerken, sizlere AK Belediyeciliğin Mudanya'da gerçekleştirdiği çalışmaları aktaracağım. Türkyılmaz'ın hayal olarak kalan projeleri o kadar çok ki! Mesudiye mahallemizde halen daha beklediğimiz Altın Yıllar Yaşam Köyü projesi ne durumda? 34 bin metrekare arazide hangi çalışmayı yapıyorsunuz? Cumhuriyet Meydanı Yeraltı Otoparkı yeraltında mı kaldı? Zemin çalışmalarına 750 bin Türk Lirası harcadığınız otopark'ta son durum nedir? Kadın Dayanışma ve Üretim Kooperatifi vaadiniz ile kadınlarımız için hayata geçirmeyi vaat ettiğiniz merkez nerede? Mudanya'nın 47 mahallesine halı saha yapacağım diye geziyorsunuz! Siz önce Trilye futbol sahasının bakımını yapın ve çöplerini toplayın! Mudanya'da belediyecilik yerlerde geziyor. Yaşamsal alanlarınız ve sosyal donatılarınız dökülüyor.  Mudanya için çok vaatte bulundunuz, hayal sattınız! AK Parti İlçe Başkanımız ve AK Parti Belediye Meclis üyelerimiz burada yanımdalar. Onların ellerinde ki çalışmaları da aktarmaya kalkarsak buradan 3 gün daha çıkamayız. Mudanya'yı satıyorsunuz! Mudanya'nın mülklerini satıyorsunuz! Mudanya'nın köylerini satıyorsunuz! Hayırdır Hayri Bey, Mudanya'yı çiftliğiniz mi sanıyorsunuz?

Büyükşehir'in Mudanya İçin Gerçekleştirdiği Yatırımlar

Sayın Türkyılmaz; AK Parti’nin bugüne kadar yaptığı Mudanya yatırımlarını sıralamaya kalktığımızda sayfaların bu projeleri anlatmaya yetmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyemizin sadece Kasım 2017 tarihinden bugüne kadar olan altyapı yatırımları 136.776.000 TL’dir. Yine fen işleri olarak 8.711.245 TL tutarında yatırım yapılmıştır. Kamulaştırma kapsamında 340.000 TL, Park Bahçe çalışmaları kapsamında 374.139 TL, Sahil çalışmaları kapsamında 35.722.369 TL, Ulaşım çalışmaları kapsamında 37.207.174 TL tutarında yatırım yaptık. Mudanya için halen daha devam eden yatırımlarımızın listesini de ayrıca basın bültenimize ek olarak sizlere sunuyorum. Türkiye’nin önünde ki engelleri kaldırmak için Mudanya’da ki engelleri kaldırmalıyız. Mudanya’da ki tek engel; milyonlarca Türk Lirası bütçe ile 2014 yılından bugüne Mudanya’ya dişe dokunur, gözle görülür hizmet üretemeyen Hayri Türkyılmaz’dır. Hayri Türkyılmaz ve Mudanya Belediyesi’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de takipçisi olacağız. Mudanya halkının her kuruşunun hesabını Hayri Türkyılmaz’dan soracağız. Mudanya bir devrin yeni baştan yazıldığı yerdir. Biz burada yeni baştan AK Parti ile AK Belediyecilik ile tarih yazacağız. Türkyılmaz ile kaybedilen yılları Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve Başkanımız Alinur Aktaş eli ile geri kazanacağız.

Mudanya'da Yeni Bir Tarih Yazacağız

Sayın Türkyılmaz Sayın Kılıçdaroğlu; AK Parti'nin Mudanya'da gerçekleştirdiği çalışmaları anlatmaya başlarsak Mudanya'da günlerce sürecek bir tanıtım turu yapmamız gerekiyor. Bakalım siz yapılmayan vaatlerinizi nasıl savunacaksınız? Basın bülteni ekinde de sıraladığımız ve öncesinde de yıllardır yapılan onlarca Bursa Büyükşehir Belediyesi projesinde emeğim var, alın terim var, Mudanya için Mudanyalılar için çalışmışlığım var. Mudanya, bu şekilde yönetilmeyi hak etmiyor! Mudanya için çare AK Belediyecilik'tir. Mudanya'nın sahillerini, köylerini, esnafını düşünen bir belediyecilik anlayışına ihtiyaç var. Mudanya ve Bursa ile sürekli kavga eden, kendi partisi içerisinde bile iletişim kurulamayan bir Belediye Başkanı ile Mudanya kazanamaz, kazanamıyor. İnanıyorum ki, önümüzdeki seçimlerde Mudanya halkı da kendine yakışan hizmetlerin gelmesi için AK Parti ile yola devam diyecektir. Mudanya'ya büyük hizmetleri bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlarımız Merhum Hikmet Şahin, Sayın Recep Altepe ve Alinur Aktaş Başkanlarıma da buradan bir kere daha şükranlarımı sunuyorum. Allah'tan Bursa Büyükşehir Belediyesi var. Allah’tan Türkiye’nin teminatı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Mudanya için tek çare AK Parti ve AK Belediyecilik’tir. Cumhur İttifakı ile Mudanya’da yeni bir tarih yazacağız. Bize zaman ayırdığınız ve bizleri dinlediğiniz için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum" sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.  |  Bu haber 5126 defa okunmuştur.

SİYASİ  KATEGORİSİNDEN HABERLER

MHP-AK PARTİ ORTAK PROTESTO VE KINAMA AÇIKLAMASI

MHP-AK PARTİ ORTAK PROTESTO VE KINAMA AÇIKLAMASI AK Parti İlçe Başkanı İnci Söğütlü ve MHP İlçe Başkanı Erkut Seymenler ortak açıklama yaparak, CHP Meclis Üyesi Meh...

MHP MUDANYA'DAN ÇİRKİN SALDIRI AÇIKLAMASI

MHP MUDANYA'DAN ÇİRKİN SALDIRI AÇIKLAMASI CHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet ER’in sosyal medya hesabından MHP Mudanya İlçe teşkilatına ve Meclis Grup ...

SAADET PARTİSİ ÜRETİCİNİN ZARARININ KARŞILANMASINI İSTEDİ

SAADET PARTİSİ ÜRETİCİNİN ZARARININ KARŞILANMASINI İSTEDİ Saadet Partisi Bursa İl Mahalli İdarelerden sorumlu başkan yardımcısı İbrahim Özacar, Mudanya’da soğuktan yanan zey...

İYİ PARTİ ZİRAAT ODASI YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ ZİRAAT ODASI YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ İyi Parti Mudanya İlçe Teşkilatı, Hüseyin Hatipoğlu Başkanlığında Mudanya Ziraat Odasında yeni atanan Başkan ve yön...

İYİ PARTİ’DEN GAZ MASKELİ PROTESTO

İYİ PARTİ’DEN GAZ MASKELİ PROTESTO İYİ Parti Bursa İl Teşkilatı’nın Şehreküstü Meydanı’nda düzenlediği protesto eyleminde, Bursa’da hava kirliliğinin ...

AK PARTİ MUDANYA’DAN ANLAMLI PROJE

AK PARTİ MUDANYA’DAN ANLAMLI PROJE AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı geliştirdiği proje kapsamında kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahiplerin...

İYİ PARTİ ZEYTİNDE DON YANIĞINI İNCELEDİ

İYİ PARTİ ZEYTİNDE DON YANIĞINI İNCELEDİ İYİ Parti İlçe Teşkilatı Başkan Hüseyin Hatipoğlu öncülüğündeki heyetle, Mudanya Çepni Mahallesini ziyaret ederek, ...

İYİ PARTİ "DOĞU TÜRKİSTAN ÖLÜYOR"

İYİ PARTİ İYİ Parti Mudanya ilçe teşkilatı, Kızıl Çin tarafında zulüm gören Doğu Türkistan'da yaşanan katliamları protest...

BİR DAMLA TASARRUF İLE GELECEĞİNİZE SU TAŞIYIN!

BİR DAMLA TASARRUF İLE GELECEĞİNİZE SU TAŞIYIN! Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Hasibe Durgut, su tasarrufu konusuna değinerek açıklamalarda bulundu.

HAVA DURUMU

NÖBETÇİ ECZANE

Tüm fotoğraflar

  DENİZ TAŞLARI SANAT ESERİNE DÖNÜŞTÜ
 

DENİZ TAŞLARI SANAT

İzlenme:174

   
  MUDANYA'DA COVİD-19 A DİNAMİK DENETİM
 

MUDANYA'DA COVİD

İzlenme:170

   
  MUDANYA CADDELERİNE ESTETİK DOKUNUŞ
 

MUDANYA CADDELERİNE

İzlenme:1606

   
  GÜREŞ FEDERASYONUNDAN MALZEME DESTEĞİ
 

GÜREŞ FEDERASYONUNDA

İzlenme:9086

   

Tüm videolar

  HATIRAN YETER BURSASPOR’UM
 

HATIRAN YETER BURSAS

İzlenme:42

   
  AKILLI ŞEHİR BURSA İÇİN ÖNEMLİ ADIM
 

AKILLI ŞEHİR BURSA İ

İzlenme:42

   
  BAŞKAN AKTAŞ 6,7 İLE SALLANDI
 

BAŞKAN AKTAŞ 6,7 İLE

İzlenme:1532

   
  BURSA’NIN YENİ MEZARLIĞI HASKÖY'DE
 

BURSA’NIN YENİ MEZAR

İzlenme:2262

   

mudanyahabercisi.com
© 2015-2016. Tüm hakları saklıdır. Sitemiz, Mudanya Gazeteciler Derneği üyesidir.
İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberlerin kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır.
Yazı, haber ve yorumlardaki düşünce ve görüşler yazarını bağlar. Tüm hakları saklıdır.