Anasayfa Video Galeri Foto Galeri Haber Ara Önemli Telefonlar Nöbetçi Eczaneler Künye İletisim
mudanyahabercisi.com

DR. ÜNAL MUDANYA’NIN VİZYON PROJELERİNİ AÇIKLADITarih 11 Mart 2019, 19:01 Editör: Editör MUDANYA HABERCİ

DR. ÜNAL MUDANYA’NIN VİZYON PROJELERİNİ AÇIKLADI

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, ulaşımdan turizme, kentleşme ve çevreden kültür sanat ve spora kadar her alanda yeni dönemde hayata geçirecekleri projelerinin tanıtımını büyük bir katılım ve görsel şölenle gerçekleştirdi.

 

Mudanya Montaine Otel’de gerçekleştirilen proje lansman toplantısına, AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Danışmanı Harun Akın, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Alinur Aktaş, MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı, AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü, MHP İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz, belediye meclis üyesi adayları, muhtarlar, Mudanya Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Sabahattin Atamer, Mudanya Esnaf Odaları Başkanı Emir Ali Usta, Bursa ve Mudanya’da hizmet veren çeşitli hemşeri dernekleri yöneticileri ile birçok Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Sizlerin İçinden Çıkmış Bir Kardeşinizim”

Proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, “Ben göğsüne Mudanya’nın poyrazını yemiş, zeytin ağaçlarının dibinde büyümüş, sizlerin içinden çıkmış bir kardeşinizim. Öncelikle Mudanya’nın ihtiyacı olan gerçek barışı ve huzuru getireceğiz” dedi.

“Tedaviye Başlamamıza 20 Gün Kaldı”

Mudanya’nın çehresine profesyonel dokunuşlar yapacak, kaderine ve geleceğine yön verecek olan 2019-2024 dönemi proje tanıtım toplantısında, “Birlikte Yönetmek” sözünü yineyeleyen Dr. Ünal, “Mudanya, geçtiğimiz 5 yıl sonunda hizmete aç ve huzura hasret bırakılmıştır. Bizi bize küstürenleri Mudanyalı sandığa biz ise tarihe gömeceğiz” diye vurguladı. “Az sonra sunumunu yapacağım projelerimiz  Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır bir Mudanya oluşturmak gayesi ile tasarlanmış, planlanmış ve tamamıyla gerçekçi projelerdir” şeklinde konuşan Dr. Ünal, “Biz reçeteyi yazdık. Tedaviye başlamamıza yaklaşık 20 gün kaldı. Büyükşehir ve Merkezi hükümetimizin gücünü Mudanya bu dönem hissedecek” diye altını çizdi. Konuşması sürekli tezahurat ve alkışlar ile kesilen Dr. Ünal, “Burada bu salonu hınca hınç dolduran kardeşlerime söz veriyorum. Sözümüzün arkasında olacağız. İcraat ve hizmet belediyeciliği ile Mudanya’yı hakettiği yerlere getireceğiz” diye ifade etti.

“Umarım Mevcut Başkan Son Meclise Veda Etmeye Gelir”

Nüfusu 100 Bine yaklaşan ilçelerden biri olan Mudanya’nın mevcut belediye başkanının meclis toplantılarının hiçbirine katılmadığını dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve başkan adayı Alinur Aktaş, “Önümüzdeki Perşembe bu dönemin son meclis toplantısını yapacağız. Umarı mevcut belediye başkanı en azından vedalaşmak için bu sefer meclis toplantımıza katılır” dedi. Göreve gelir gelmez mevcut Mudanya belediye başkanını ziyarete geldiğini söyleyen Aktaş, “Ziyaretimizin 5. dakikasında kavga etmeye başladı. Sevgili Mudanyalılar lütfen kapı kapı gezip, sıkılmadık el bırakmadan adayımız Dr. Murat Ünal’a oy isteyin. Mudanya’nın makus talihini değiştirecek projelerini hayata geçirmesine yardımcı olun” diye çağrıda bulundu. Bursa’nın ulaşım master planından bahseden Aktaş, “Mudanya’nın birçok bölgesinde trafikle alakalı iyileştirmeler yapacağız. Trilye’nin birkaç sene içinde nasıl güzelleştiğini göreceksiniz. Marina çalışmalarından, amatör balıkçılığa kadar, stadum düzenlemelerinden yeni rekreasyon alanlarına kadar Mudanya’da dokunmadığımız sorun ve bölge kalmayacak” şeklinde ifade etti.

“Mudanya’nın Huzura İhtiyacı Var”

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal’ın proje lansman toplantısında söz alan AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, kuruluştan bugüne kadar AK Parti kadrolarının bu millete hizmetkar olduğunu hatırlattı. Mudanya’nın dünyanın en güzel şehirlerinden biri olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, “Mudanya bu kavga ortamından çok yoruldu. Mudanya’nın rahat nefes almaya, huzura ve neşeye ihtiyacı var. İdeolojik angajman nedeniyle insanlara zulmeden bir anlayış şehri inşa edemez” diye vurguladı. Yapılmak istenen tüm hizmetlere engel olmaya çalışan bir anlayış, ideolojik saplantıların içinde Mudanya’yı boğmaya çalıştığını dile getiren Çavuşoğlu, “Biz projelerimizi yapmak istiyoruz. Mudanya’da İDO, BUDO, Devlet Hastanesi, sahil şeridi, itfaiye binası ve yüzme havuzu gibi projeleri biz yaptık. Şimdi soruyorum sizlere. Mevcut belediye başkanı ne yaptı? Cevabını ben söyleyeyim. Kavgadan, fitneden ve huzursuzluktan başka bir hizmeti yok” diye sözlerine ekledi. Mudanya’nın iyiliğinin eş güdümlü yönetimle olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, “Ben Burgaz’da oturan bir kardeşiniz olarak Mudanya’nın 5 yıl neler çektiğini gördüm. Siz Dr. Ünal’ı başkanlığa getirein bende size Ankara’yı getireyim” dedi. Konuşmaların ve proje sunumunun ardından meclis üyesi adayları tanıtıldı.

Mudanya Sahil Park ve Konser Alanı

Sahil Park ve Konser Alanı projesiyle Mudanyalılar tam anlamıyla denizle buluşacak. Dolgu alanı, Mudanya’nın yeni eğlence merkezi Bursa'nın yeni çekim merkezi olacak.Projemizin en büyük özelliği neredeyse 30 dönüm alanın yüzde 80'i yeşil alan olarak ilçeye kazandırılmasıdır.Proje kapsamında dinlenme alanları, lunapark ve çocuk su parkı, kafeteryalar, balık restoranlarının yanı sıra her türlü konser ve festivale de ev sahipliği yapacakgeniş kapsamlı bir meydan olması.

Proje birçok eksikliği de çözüme kavuşturacak. Tekneye ulaşmak için denize iniş rampası ve tekne park alanı estetik şekilde projenin bir parçası olacak. Ve Mudanya Belediyesi’nin %300’lere varan faiş zammında, yasal prosedürler bize izin verdiği ölçülerde indirim yapacağız.

Yeni Meydan, Dernekler Yerleşkesi, Kadın Hobi Merkezi

Mudanya’mızın kalbi, ilçemize yakışır bir hale dönüşüyor ve Mudanya gerçek bir meydana kavuşuyor. Artık miladını dolduran Kaymakamlık binasını kaldırıyoruz. Bölge Büyükşehir otoparkı ile birlikte 5 dönümü aşkın, daha yeşil daha güzel bir görünüme kavuşacak.Mudanya Meydanı büyüyüp güzelleşirken, aynı zamanda Mudanyalı hemşerilerimizin önemli beklentilerine de yanıt verecek. Yer altına yapılacak kapalı otoparklar 650 araçlık kapasiteye sahip olacak. Ayrıca meydanımız çok önemli merkeze daha ev sahipliği yapacak. Mudanya'mızın mimarisine dokusuna uygun şekilde, alçak katlı, çok amaçlı binamız Dernekler Yerleşkesi ve kadınların hobi ve eğitim merkezine evsahipliği yapacak.

Halitpaşa Parkı ve kapalı Otopark Projemiz

Mevcut Mudanya stadyumumuzu kaldırıyoruz. Yerine yer altına iki katlı Bin araç kapasiteli otopark yapılacak. Ücretsiz olacak olan otoparkın, üst kısmı ise halkımız için dinlenme alanları, yürüyüş ve koşu parkuru, peyzaj düzenlemeleri ile Mudanya’mız için yeni bir yaşam alanı olacak. Halitpaşa Parkı ve kapalı otopark da Mudanya'da değişimin önemli duraklarından biri olacak.İlk etapta hayata geçireceğimiz 3 Bin 600 araç kapasiteli kapalı otoparklarımızla Mudanya'ya nefes aldıracağız. Bu otoparklarımız tüm Mudanyalı hemşerilerimize ve esnafımıza ücretsiz olarak tahsis edeceğiz.

Güney Çevreyolu Projesi

Sözümüz var.Ve sözümüzün arkasındayız. Trafik ve ulaşım yoğunluğunu azaltmak için son derece ehemmiyet arz eden Güney Çevre Yolu Projesinde önemli mesafeler aldık. Ve inşallah yeni dönemde ilçemize kazandıracağız.Çünkü Mudanya ve Mudanyalılar herşeyin en güzeline layıktır.

Mudanya Dev Yatırımlarla Spor Kenti Oluyor

Mudanya için en büyük hayallerimizden ve hedeflerimizden birisi de Mudanya’nın spor kenti olmasıdır.

İlk projemiz Mudanya Stadyumu ve Spor Kompleksi. Tam 80 dönüm üzerinde, doğanın kalbinde muhteşem bir spor tesisi yükselecek. Atıl bir bölge olan Işıklı Mahallemizde bulunan Trap atış sahasının bulunduğu bölgeye, profesyonel lig standartlarında Mudanya Stadyumunu yapacağız.Amatör kulüplerimiz için ise yine aynı bölgede 4 adet idman sahası ve tesisleri bulunacak.

Ayrıca Yüzme havuzu, basketbol, hentbol, voleybol, tenis, savunma sporları gibi branşların yapılacağı salonlar ve uluslararası standartlara göre yeniden düzenleyeceğimiz, yenileyeceğimiz trap sahası da projeyi ayrıcalıklı kılacak. Mudanya’mızda her yaştan vatandaşımıza hizmet verecek. Geleceğin şampiyonları, Mudanya’mızın gururları umarım bu tesislerden çıkacak.

Güzelyalı Spor Tesisi

Artık ihtiyaçları karşılamayan Güzelyalı Stadyumunu, artan nüfusu da göz önünde bulundurularak yeniden inşa edeceğiz. İçerisinde atletizmbasketbol, hentbol, voleybol, tenis, savunma sporlarının icra edileceği alanlar oluşturulacak. Ayrıca ormanlık alan, yürüyüş ve dinlenme alanı olarak düzenlenip vatandaşımızın hizmetine sunulacak.

Bir başka spor yatırımımız Tirilye Stadyumu. Bu tesisimizde bölge gençlerinin modern tesislerde spor yapmalarına olanak sağlayacağı gibi amatör futbol kulübümüzün de mabedi olacak. Bilindiği üzere Güzel Tirilye’miz Bursa'nın göz bebeği konumunda. Özellikle hafta sonları yoğun ziyaretçi ve araç girişi oluyor. Biz Tirilye’mizin dokusuna uygun özel bir mimariye sahip stadyumumuz aynı zamanda Bin araçlık yer altı otoparkıyla önemli bir sorunu çözerek turizme hizmet verecek.

Sosyal Yaşam Alanları

Mudanya’mızın önemli eksikliklerinden biri de vatandaşlarımızın gidip dinlenebilecekleri, zaman geçirebilecekleri, piknik yapabilecekleri yeşil sosyal donatı alanlarıydı. Günlük koşuşturmanın stresi altındaki vatandaşlarımıza özel bir ayrıcalık tanımak için iki önemli projeyi hayata geçireceğiz. İlki Çanaklı Sosyal Tesisi. Mudanya - Tirilye Çanaklı Çeşme Piknik ve Sizvi Plaj alanı projesi kapsamında bölge yeniden düzenlenecek. Seyir terası, sosyal tesisi, oturma alanlarıyla günü birlik tatilciler için de eşsiz bir keyif alanı olacak. Diğeri ise Top Tepesi Rekreasyonu Projesi. Bu mevkiimizde Mudanya’mızın en güzel noktalarının başında geliyor. Projemiz kapsamında bölge ayrıcalıklı bir rekreasyon alanı olarak ilçemize kazandırılacak. Projede çocuk oyun alanları ve seyir terasları bulunacak.

Yeni Marina, Sahil Düzenlemeleri ve Güzelyalı Marina

Bu kapsamda Güzelyalı Marina yenilenecek modern yüzü ile bölgeye değer katacak. Yat ve tekne kapasitesi denizde 317, karada ise 150’ye ulaşacak. Proje kapsamında; kafeler, restoran ve ajans ofisleri, yat kulübü, halka açık yeşil alanlar, açık ve kapalı otoparklar, konaklama üniteleri yer alacak. Ayrıca, deniz tutkunlarının tekne ve sandal bağlama sorunlarını da ortadan kaldıracak yeni düzenlemeler ile Mudanya yat turizminden de hak ettiği payı alacağına inanıyoruz.

Ve Mudanya'mızın bir başka cennetten köşesi Kumyaka. Yeni dönemde Mudanya, gerçek bir sahil kenti kimliği ile öne çıkacak. Bu hedef doğrultusunda yapacağımız Kumyaka Marina ile Türkiye’nin her köşesinden yatçıları ilçemize çekmeyi amaçlıyoruz.

Ulaşım Projeleri

Bir şehrin marka değerini oluşturmak, turizm hedeflerine ulaşmak, yaşam kalitesini artırmak için temel önceliklerin başında ulaşım ve trafik geliyor. Ne yazık ki Mudanya’mız bu konuda vatandaşına eziyet veren bir ilçeye dönüştü.  Ve ben söz veriyorum. Trafik ve ulaşım Mudanya için sorun olmaktan çıkacak. Bakınız henüz göreve gelmeden Güzelyalı Eğitim Mahallesini Mudanya Yoluna bağlayan bağlantı yolunu tamamlamak üzereyiz. Bu daha küçük bir dokunuş. Daha yapacak çok işimiz var.

Çağlayan kavşağının yanı sıra en büyük hayalimiz ve sözümüz Güney Çevre Yolunu bu dönem gerçekleştirmek. İktidar gücü, Büyükşehir Belediyemizin desteği ile Güney Çevre Yolunun gündeme alınıp, projelendirilmesi sağlanacak. Hayata geçirilecek bu yolla Aydınpınar Göynüklü, Yeni Mahalle, Halitpaşa, Kumyaka ve Tirilye bağlantısı da sağlanmış olacak.

Ücretsiz Otoparklar Vatandaşımız ve Esnafımızın Hizmetinde

Mudanya’mızda şehir içi trafik sorununun nedenlerinden birisi yol boyunca yapılan araçların park etmesi. Zaman zaman hayatı durma noktasına getiren park sorununu ilk etapta ilçemizin farklı bölge ve noktalarında yapacağımız 3 Bin 600 araçlık otoparklarla nefes aldıracağız.

Yol Seferberliği İle Yollar Yenilenecek

Ve yol medeniyettir diyoruz her fırsatta. Bir şehrin gelişmişlik seviyesinin en önemli göstergelerindendir yollar. Maalesef Mudanya’mıza baktığımız zaman her cadde sokak dökülüyor. Aracınızla ilerlemek, yaya olarak yürümek tam anlamıyla eziyet. İşte ben, 1 Nisan sabahında Mudanya'da yol seferberliği başlatacağım. Ve Mudanya’mıza yakışır caddeler, sokaklar ve kaldırımları oluşturacağız.

Sanayi Sitesinde Büyük Dönüşüm

Mudanya’mız çok hızlı büyüdü. Ve bugünün ihtiyaçlarına yanıt vermeyen, hem esnafımıza hemde vatandaşımıza rahatsızlık veren ilçe merkezinde bulunan 2 sanayi bölgesini taşıyoruz. Esnafımızla ve onların temsilcileri ile yani ortak akılla bu karara vardık. 

Ömerbey Mahallesi’ndeki bu alan halkımızın nefes alacağı, çocuklarıyla keyifli zaman geçirebileceği yeşil alan ve parka dönüşecek.

Yeni Mahalledeki sanayi sitesi yerine halkımızın daha sağlıklı ve ferah bir ortamda alışveriş yapabileceği kapalı pazar yeri yapılacak.

Nikah Sarayı ve Düğün Salonu

Mudanya’mızın önemli ihtiyaçlarından biri olan Nikâh Sarayı ve Düğün Salonu. Bu zamanda Mudanya gibi önemli bir ilçede bu sorunun konuşulması bile bizim için üzüntü verici bir durum. Yeni inşa edeceğimiz projemizle, genç çiftlerimiz mutlu bir yuvaya ilk adımlarını modern ve şık bir ortamda adım atacak.

Gençlik Merkezi

Gençlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Onların boş zamanlarını daha verimli ve keyifli bir ortamda geçirebilmeleri için, içinde cep sineması, masa tenisi, dart gibi oyun alanlarının ve kafeteryaların bulunacağı gençlik merkezini ilçemize kazandırılacağız.

Hükümet Konağı

İlçemizin tarihi dokusuna uygun mimariyle yeni bir hükümet konağı yapılacak. Yeni bina sayesinde halkımız tüm kamu hizmetlerine tek çatı altında ulaşacak. Binanın altına otopark yapılarak park sorunu da ortadan kaldırılacak.

KARAVANPARK ve ÇADIR KAMP ALANLARI

Mudanya’nın turizmden hak ettiği payı alabilmesi için tıpkı yeni halk plajları, marina ve sahil düzenlemeleri, sosyal alanlar, sahil park gibi projeleri hayata geçiriyorsak, alternatif turizm bölgeleri de oluşturacağız. Hayata geçirilecek Uluslar arası çapta Karavan park ve çadır kamp alanları ile vatandaşlarımıza doğa ile iç içe tatil imkânı sunulacak.

Sualtı Turizmi ve Amatör Balıkçılık

Turizm konusunda ki çalışmalarımız arasında. Mudanya’nın deniz turizminden aldığı payı artırmak amacıyla yapay resifler ile su altı turizmine uygun alanlar oluşturulacak. Amatör olta balıkçılığının geliştirilmesine destek vereceğiz.

Yine sokak sağlıklaştırma çalışmalarımız ile özellikle sivil mimari yapıların yoğun olduğu tüm tarihi sokaklar, Mudanya’ya yakışır hale getirilecek. Binaların cephelerinden kaldırımlarına kadar tüm sokaklar yenilenecek. Marka şehir Mudanya’nın sembolleri olacaklar.

Budo Seerleri İle Mudanya-Trilye

Mudanya deniz kenarında ancak biraz denizden özellikle deniz ulaşımından ve turizminden çok faydalanan bir şehir değil. BUDO seferleri ile Mudanya - Tirilye ulaşımı artık daha rahat ve keyifli bir hal alacak. Ayrıca Mudanya’nın güzelliklerini denizden de görme fırsatı yaşayacak olan vatandaşlarımıza alternatif ulaşım imkânı sağlanacak.  Özellikle bu uygulamanın hayata geçirilmesiyle iç turizmin ciddi oranda artış göstereceğini bekliyoruz.

Tekne İndirme Rampaları

Mudanya yeni dönemde gerçek bir sahil kenti olduğunu fazlasıyla ve her anlamda yaşayacak. Daha doğrusu yapacağımız hizmetlerle yaşatacağız. Bizim için kesinlikle atlamamamız gereken bir çalışma da tekne indirme rampaları ve tekne parkı. Sahilin belirli noktalarına yapılacak olan tekne indirme rampaları ve park bölgeleri ile tekne sahiplerine önemli bir kolaylık sağlayacağız.

İkinci Bahar Yaşam Merkezi

Tüm yaşlılarımızın ömürlerinin ikinci baharını huzur ve keyif içerisinde geçirebilecekleri yaşam merkezini Mudanya’mıza kazandıracağız.

Engelsiz Yaşam Merkezi

Taraflı tarafsız herkesimin uzlaştıkları konu, AK Parti hükümetleri döneminde sosyal yaşamın önündeki tüm engellerin bir bir kaldırılmasıdır. Bizim Engelsiz Yaşam Merkezimiz de, engelli çocuklarının yanından bir an olsun ayrılamayan annelere de nefes aldıracak. Merkezde engelli bireylere yönelik kültürel ve sanatsal faaliyetler ile gelişimlerine katkı sağlayacak çeşitli atölye çalışmaları yer alacak.  

Çocuk Evi ve Kreş

Mudanya’ya kazandıracağımız Çocuk evi ve Kreş Projesi ile hem çocuklarımıza sağlıklı ortamda eğitim ve oyun imkânı sunarken, düzenlenecek olan kurslarla da kadınlarımızın kişisel gelişimine katkı sağlayacağız. Özellikle çalışan kadınlarımızın çalışma hayatına katılmaları bizim için son derece anlam taşıyan bir proje.

Hayvan Barınağı ve Ambulans Hizmeti

Biz Ünal ailesi olarak, eşim ve ben hayvan severiz. Onlar bizim can dostumuz. Sokak hayvanlarımız için modern bir barınak ilçemize kazandıracağız. Ayrıca Hayvan Ambulansı hizmeti ile sokak hayvanlarının sağlıklı koşullarda nakilleri yapılırken olası yaralanmalarına da anında müdahale edecek ekipler oluşturulacak. Can dostlarımızı unutmadık unutmayacağız. 1 Nisandan sonra onlar için huzur gelecek.

Taziye Evi ve Aşevi

Yardım etmek ve acılı günde destek olmak, birlikte olmak bizim kültürümüzün bir parçası. Bu kapsamda Mudanya’ya kazandıracağımız Taziye Evi ile halkımızın acılarına ortak olacağız. Kuracağımız aş evi ile Mudanyalı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir nebze de olsa destek olacağız.

RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN:  |  Bu haber 848 defa okunmuştur.

SİYASİ  KATEGORİSİNDEN HABERLER

HÜSEYİN ESEN, “SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIM”

HÜSEYİN ESEN, “SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIM” 21 Aralık Cumartesi Günün yapılacak CHP Mudanya İlçe kongresinde İlçe Başkanı adayı olacağını, yaptığı basın açıkla...

SÖĞÜTLÜ, "HALKIN ARASINA KARIŞTA NELER OLUYOR GÖR”

SÖĞÜTLÜ,  Mudanya Ak Parti inci Söğütlü Hayri Türkyılmaz’ın Bursa Büyükşehir Belediyesine atıfta bulunmasına karşılık Mudanya...

İYİ PARTİ'DEN ÜYE NÖBETİ

İYİ PARTİ'DEN ÜYE NÖBETİ Ülke genelinde üyelik kampanyası başlatan İYİ Parti, Mudanya'da da üye kaydı yapmak ve vatandaşları parti hakkı...

UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ Avrupa’da İkinci Dünya Savaşı’nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa soyk...

KAZANCI “AÇTIĞIMIZ HER DAVAYI KAZANDIK”

KAZANCI “AÇTIĞIMIZ HER DAVAYI KAZANDIK” Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı yaptığı basın açıklamasında, gerçek kent konseyinin kendileri olduğunu, ...

MUHTARLARIN YENİ BAŞKANI LEVENT AŞÇI

MUHTARLARIN YENİ BAŞKANI LEVENT AŞÇI Mudanya Muhtarlar Derneği'nin olağanüstü genel kurul toplantısında dernek başkanlığa Has Mahallesi Levent Aşçı ...

ALTERNATİF KENT KONSEYİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ

ALTERNATİF KENT KONSEYİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ Mudanya Kent Konseyinin 19 Haziran günü gerçekleştirdiği seçimi ilega olarak ifade eden Mudanya Belediye Başkanı Ha...

HER ŞEYİN GÜZEL OLACAĞI GÜNLER YAKIN

HER ŞEYİN GÜZEL OLACAĞI GÜNLER YAKIN CHP Bursa il örgütünün bayramlaşma töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Her şeyin çok güzel ol...

MUDANYA ÜLKÜ OCAKLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

MUDANYA ÜLKÜ OCAKLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ 3 yıldır Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini sürdüren Engin Demirci, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Enes Küçük’ün katılı...

NÖBETÇİ ECZANE

HAVA DURUMU

Tüm fotoğraflar

  İNİSİYATİF PLATFORMU MUDANYA İÇİN TOPLANDI
 

İNİSİYATİF PLATFORMU

İzlenme:292

   
  MUDANYA’DA SORUNLAR ÇÖZÜMÜN ARİFESİNDE
 

MUDANYA’DA SORUNLAR

İzlenme:238

   
  MUDANYALI KIBRIS GAZİSİ TÖRENLE EBEDİYETE UĞURLANDI
 

MUDANYALI KIBRIS GAZ

İzlenme:132

   
  “GENÇ KARDEŞİM SENSİZ OLMAZ” MUDANYA BULUŞMASI
 

“GENÇ KARDEŞİM SENSİ

İzlenme:128

   

Tüm videolar

  USTA'DAN 2019 YILI DEĞERLENDİRMESİ
 

USTA'DAN 2019 YI

İzlenme:28

   
  İKİ HAFTA SONRA SOKAKTA KALACAKLAR
 

İKİ HAFTA SONRA SOKA

İzlenme:82

   
  45 YILDIR PENÇE YAPIYOR
 

45 YILDIR PENÇE YAPI

İzlenme:134

   
  MUDANYA POLİSİNDEN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU
 

MUDANYA POLİSİNDEN K

İzlenme:244

   

SON DAKİKA Bursa Haberleri

mudanyahabercisi.com
© 2015-2016. Tüm hakları saklıdır. Sitemiz, Mudanya Gazeteciler Derneği üyesidir.
İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberlerin kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır.
Yazı, haber ve yorumlardaki düşünce ve görüşler yazarını bağlar. Tüm hakları saklıdır.