SİZLERLE GEÇEN ÜÇ YILIN ARDINDAN - FARKLI BAKIŞ - mudanyahabercisi.com
Anasayfa Video Galeri Foto Galeri Haber Ara Önemli Telefonlar Nöbetçi Eczaneler Künye İletisim
mudanyahabercisi.com
FARKLI BAKIŞ

SİZLERLE GEÇEN ÜÇ YILIN ARDINDAN

01 Ocak 2020, 16:04

FARKLI BAKIŞwww.mudanyahabercisi.com  sitesini yayına almamamızın ardından 3 yıl geçti. Mudanya ve yakın çevresinden haberleri size ulaştırmayı hedeflediğim haber sitemizden size ulaşmaya çalışarak, sizleri doğru olarak bilgilendirmeyi hedefleyeli 3 yılı geide bırakarak 4. Yıla başladık.

Yıllarca Mudanya Radyo Poyraz’da Program yapımcılığı ve sunuculuk, ardından Mudanya Yorum Gazetesinde ve Haber sitesinde hizmet vererek sizlerle birlikte oldum. Ardından kendi haber sitem olan mudanyahabercisi’nin yayınına başladım. Bu siteyi açmamda bana yardımları olanlara çok teşekkür ediyorum. Başta Yorum Gazetesinin sahibi Sinan Şentürk’e, kendi sitemi kurmak istediğimde olgunlukla yaklaşarak teşvik etti. Mudanya Gazetesinin değerli sahibi, Mudanya Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuz Gerçekçi üstadımın, gerek bilgi gerekse teknik destek konularında yardım ederek, bitmeyen sorularıma sabırla cevap verip işlerimi kolaylaştırarak bu konuda en büyük destekçim oldu. Kendisine teşekkür edecek kelimeleri yetersiz buluyorum, iyi ki var.

Hiçbir ticari kaygı taşımadan sadece kendini idame ettirip, Mudanyalının Mudanya’sından ve çevresinde olup bitenleri kendilerine duyurup bilgi sahibi olmalarını sağlamaktan başka hiçbir kaygısı olmayan, tarafsız, siyasi, kültürel, ekonomik ve mümkün olduğu kadar güncel olayların duyurulmasını hedef aldım. Yayın sürem boyunca Kişi, kurum ve herhangi bir kuruluşu hedef almadım. Cevap hakkı olanların görüş ve bilgilerini almadan haber yapmamaya çalıştım. Ne yazık ki 3 yıllık yayın hayatımda bile şahsıma haber hırsızı, bitaraf olduğum iddia edildiyse de takipçilerim ve okuyucularım tarafından kaile alınmadı.

Doğru ve yanlışları yazmam ve haberleştirmem sonucu beni kendilerinden görmeyerek aforoz eden ve basın bürosundaki bir hanımefendinin “ben seni gazeteci olarak görmüyorum” sözleriyle Mudanya Belediyesi basın bürosu tarafından, Mudanya Belediyesinin Haber Bültenlerini tarafıma göndermeyip yayınlamam engellenmiştir. Buna rağmen yetişebildiğim kadarıyla Mudanya’da yapılan ve yapılamayan hizmetleri ve çalışmaları hiçbir art niyet taşımadan duyurmaya çalıştım.

Sağlığım izin verdiğince ve dostlarım olan gazeteci arkadaşlarımın da destekleriyle yayın hayatımı uzun yıllar sürdürmeyi hedefliyorum. Mudanya ve Mudanyalıları çok seviyorum, siyasi, kültür ve ırkçı ayrımcılığın şiddetin karşısında olarak, tüm okurlarımın fikirlerine saygı duyuyorum. Sadece şiddet, tehdit ve kişisel çıkarlarını ve siyasi görüşlerini Mudanya’nın ve Mudanyalının üstünde görenler hariç.  

www.mudanyahabercisi.com haber sitesini sizler takip ettiğiniz sürece, bende sizleri takip edeceğim.

En içten sevgi ve saygılarımı arz ediyorum, lütfen kabul buyurun.

Hakkı OVATMAN

Bu haber 504 defa okunmuştur.

NÖBETÇİ ECZANE

HAVA DURUMU

Tüm fotoğraflar

  BÜYÜKŞEHİRDEN KAYGAN YOLA ANINDA MÜDAHALE
 

BÜYÜKŞEHİRDEN KAYGAN

İzlenme:570

   
  25 YILLIK KALECİ HEYKEL VE BOYAMA SANATINA EL ATTI
 

25 YILLIK KALECİ HEY

İzlenme:590

   
  MUDANYA AK PARTİ BAYRAMDA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
 

MUDANYA AK PARTİ BAY

İzlenme:1146

   
  KOLONU PATLAYAN 9 KATLI BİNA BOŞALTILDI
 

KOLONU PATLAYAN 9 KA

İzlenme:2358

   

Tüm videolar

  İNSANLIK TARİHİNE FESTİVAL TADINDA YOLCULUK
 

İNSANLIK TARİHİNE FE

İzlenme:14

   
  ÇOCUKLAR SPOR YAPARAK EĞLENİYOR
 

ÇOCUKLAR SPOR YAPARA

İzlenme:12

   
  AMATÖR FUTBOLUN KALBİNDE KÖKLÜ DÖNÜŞÜM
 

AMATÖR FUTBOLUN KALB

İzlenme:42

   
  BURSA’DA ÜST DÜZEY KORONA DENETİMİ
 

BURSA’DA ÜST DÜZEY K

İzlenme:232

   

mudanyahabercisi.com
© 2015-2016. Tüm hakları saklıdır. Sitemiz, Mudanya Gazeteciler Derneği üyesidir.
İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberlerin kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır.
Yazı, haber ve yorumlardaki düşünce ve görüşler yazarını bağlar. Tüm hakları saklıdır.