Anasayfa Video Galeri Foto Galeri Haber Ara Önemli Telefonlar Nöbetçi Eczaneler Künye İletisim
mudanyahabercisi.com

MHP MUDANYA'DAN ÇİRKİN SALDIRI AÇIKLAMASITarih 25 Şubat 2021, 17:10 Editör: Editör MUDANYA HABERCİ

MHP MUDANYA'DAN ÇİRKİN SALDIRI AÇIKLAMASI

CHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet ER’in sosyal medya hesabından MHP Mudanya İlçe teşkilatına ve Meclis Grup Sözcüsü Bülent Erden hakkında sosyal medyadan paylaştığı sözlerini siyasi nezaketten uzak çirkin satırları ve mesnetsiz iddiaları seviyesizlik, çukur siyaseti, rezillik olarak adlandıran Mudanya MHP İlçe Başkanı Erkut Seymenler açıklamalarda bulundu.

Seymenler açıklamasında, "Mehmet Er, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın Mudanya adına sorduğumuz sorulara cevap verememesinden dolayı mahcup olacağı, utanacağı yerde, camiamıza kara çalmaya çalışan cümleleri kuracak basiretsizliğe düşmüştür. Anlaşılan o ki, CHP’li Mehmet Er’in in havzalası ve kapasitesi Milliyetçi Ülkücü hareketin büyüklüğünü, faziletini, ulviliğini anlayacak durumda değildir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle; Milliyetçi Ülkücü Hareket Hak yolundan dönmez, halkın çizgisinden sapmaz, hakkını yedirmez, haksızlığa asla gelmez. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin ve Türkiye’nin bekasını her türlü, ikbal, makam ve mevkiden önde tutan anlayışından asla vazgeçmez.  Bu yüzden hiç kimse sabrımızı yanlışa yormamalı, kutlu davamızın emanetlerini çiğnemeye, adına kara çalmaya kalkmamalıdır.

Fikri ve siyasi varlığımızı sorgulamaya çalışan, ilkesiz ve iradesiz zihniyete fırsat vermeyiz, gözyummayız.  Bu zihniyet önce etrafına baksın. CHP Meclis üyesi Mehmet ER, nerede düştüyse oradan kalksın, önce etrafına baksın. İsmine yakışır şekilde siyaset yapmak istiyorsa, ER meydanına çıkıp Mudanya için sorulan sorulara mertçe cevap versin. Maval okumasın.

Milliyetçi Ülkücü Hareket ahlaki, meşru ve hukuki olmak kaydıyla herkesin hayat, düşünce, inanç ve ifade hakkına saygı duyar. Ama sosyal medya paylaşımlarında, altlarındaki yorumlarda haddi aşan, siyasi nezaketten uzak, pervasız söylem de bulunan hayat boyu bir baltaya sap olamamış klavye müptezelleri ayaklarını denk alsın, akıllarını başına devşirsin, hadlerini bilsin. Yazdıklarının cevabını vermekte bir an tereddüt etmeyiz.

Bununla birlikte CHP Mudanya Meclis üyesi illa bir şeyi sorgulayacaksa PKK ile simbiyoz ilişki kuran zillet ittifakını, HDP’nin yuvalandığı teşkilat kademelerini, Atatürk demekten imtina eden il başkanlarını, PKK ve YPG’ye terörist diyemeyen idarecilerini sorgulasın. İş işten geçmeden çöp, çamur ve çukur siyasetinden sıyrılıp; vatan, millet bayrak doğrultusunda kendilerine yeni bir yön vermelerinişiddetle öneriyoruz. 

CHP Mudanya’da mızrak çuvala sığmamaktadır. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın Ortaçağ anlayışından kalma vasat belediyeciliğini; Ne CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın’ın gündemi genel siyasete çekip ilgiyi Mudanya’dan uzaklaştırma çabaları, ne de CHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Er’in meşruolmayan mesnetsiz iddiaları örtmeye yetmeyecektir.

Mudanya’nın en büyük talihsizliği Hayri Türkyılmaz Belediyeciliği ile karşı karşıya kalmasıdır. Mudanya’nın 7 yılı heba olmuş, geri kalan 3 yıl içinde adeta acı çekmektedir. Hayri Türkyılmaz belediyecilik adına verdiği sözleri tutamamış, hizmeti sadece reklam panolarındaki afişlerde kalmıştır.

Hizmet üretemeyen, gönüllere giremeyen, reklam panolarındakiafişleriyle avunan, küskün üretmekten başka icraatı olmayan Belediye Başkanı; Mudanya’ya dair hiçbir fikri, önerisi ve açıklaması olmayan, genel siyasi konularla gün geçiren ilçe başkanı, karşılarında üretken, fikir veren belediye meclis üyesi görünce örnek almak yerine çamur atan belediye meclis üyeleri ile CHP Mudanya’da adeta Ortaçağ karanlığında kalmıştır ve büyük bir kaos içindedir.

CHP Mudanya’daki siyasi kangren günbegün CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca’yı ele geçirmekte, metastaz yapmaktadır. İsmet Karaca, ya kangrenli organı kesip atacak, ya da komple CHP Bursa İl teşkilatları siyasi kadavra haline gelecektir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş oldukları Cumhur İttifakı milli hedeflere bağlı, millete hizmet aşkına dayalı, vatan, bayrak, devlet ve millet uğruna Lider ülke Türkiye yolunda Türk Milletinin birlik beraberlik kaynağı ve umududur.

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanlığı teşkilatı Cumhur İttifakı’nın pusulası olan millete hizmet aşkıyla Mudanyalı hemşehrilerimiz için var gücüyle çalışmaya, üretmeye, soru sormaya, Mudanya’nın vicdanı ve gür sesi olmaya Allah’ın izniyle devam edecektir" sözlerine yer verdi.   |  Bu haber 5406 defa okunmuştur.

SİYASİ  KATEGORİSİNDEN HABERLER

"MUDANYA STK’LARLA 'DEVA' BULACAK"

DEVA Partisi Mudanya Kurucu İlçe Başkanı Ekonomist Dr. Dilek Durak ve yönetimi, ilçe merkezi ve kırsalında saha çal...

İYİ PARTİ RAMAZAN YARDIMI İÇİN ESNAFI SEÇTİ

İYİ PARTİ RAMAZAN YARDIMI İÇİN ESNAFI SEÇTİ İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı, Başkan Hüseyin Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, hayırseverlerin katkılarıyl...

FATİH ERBAKAN YENİDEN REFAH DEDİ

FATİH ERBAKAN YENİDEN REFAH DEDİ Refah Partisi Genel Başkanı Merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan siyasi arenada var olduğunu, yaş...

İYİ PARTİDEN ARTVİN VE ERZURUMLULARA ZİYARET

İYİ PARTİDEN ARTVİN VE ERZURUMLULARA ZİYARET İYİ Parti Mudanya İlçe Yönetimi olarak, Mudanya Güzelyalı Artvinliler Yardımlaşma ve Kültür Derneğini ve Mudanya Gü...

İYİ PARTİ ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı "Şehitler Haftası" nedeniyle Mudanya'da Şehit ailesini ziyaret ederek duygula...

"MUDANYA'DA ÇÖZÜMÜN 'DEVA'SI OLACAĞIZ"

Ali Babacan liderliğindeki Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Mudanya'da Maliyet ve Bütçe Uzmanı İktisat Öğret...

İSKELE MEYDANINDAKİ, ATM’LERE ULAŞMAK ZOR

İSKELE MEYDANINDAKİ, ATM’LERE ULAŞMAK ZOR Mudanya İYİ Parti Teşkilat Başkanı Efraim Pala yaptığı açıklamasında, iskele meydanında, Hükümet binası yanındaki b...

İYİ PARTİ İLÇE TARIMA KONUK OLDU

İYİ PARTİ İLÇE TARIMA KONUK OLDU İYİ Parti Mudanya İlçe Başkan Başkanı Hüseyin Hatipoğlu, Teşkilat Başkanı Efrayim Pala, Tarım Politikaları Başkanı ...

MHP MUDANYA'DAN KÜTÜPHANE HAFTASI FARKINDALIĞI

MHP MUDANYA'DAN KÜTÜPHANE HAFTASI FARKINDALIĞI MHP Mudanya İlçe Başkanlığı "Kütüphane Haftası" günlerinde farkındalık oluşturmak ve Mudanyalıları kitap okumaya t...

HAVA DURUMU

NÖBETÇİ ECZANE

Tüm fotoğraflar

  KAYMAKAM SÖZER MUDANYA PAZARLARINI DENETLEDİ
 

KAYMAKAM SÖZER MUDAN

İzlenme:30

   
  TAM KAPANMADA MUDANYA'NIN CADDELERİ YENİLENİYOR
 

TAM KAPANMADA MUDANY

İzlenme:84

   
  MUDANYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJE OKULU OLDU
 

MUDANYA ANADOLU İMAM

İzlenme:82

   
  TAM KAPANMADA MUDANYA KAYMAKAMLIĞINDAN 2 BİN 152 HANEYE YARDIM
 

TAM KAPANMADA MUDANY

İzlenme:78

   

Tüm videolar

  ÇÖLYAK HASTALARINA 'GLÜTENSİZ' DESTEK
 

ÇÖLYAK HASTALARINA &

İzlenme:28

   
  TAM KAPANMADA MUDANYA'NIN CADDELERİ YENİLENİYOR
 

TAM KAPANMADA MUDANY

İzlenme:40

   
  ZABITADAN VATANDAŞA KART16 İLE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ
 

ZABITADAN VATANDAŞA

İzlenme:40

   
  EVLİYA ÇELEBİ'NİN 'DARUL HAL'İ MUDANYA HAK ETTİĞİ KONUMA GELECEK
 

EVLİYA ÇELEBİ'Nİ

İzlenme:56

   

mudanyahabercisi.com
© 2015-2016. Tüm hakları saklıdır. Sitemiz, Mudanya Gazeteciler Derneği üyesidir.
İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberlerin kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır.
Yazı, haber ve yorumlardaki düşünce ve görüşler yazarını bağlar. Tüm hakları saklıdır.