Saadet partisi tararından Türkiye'nin tüm İl ve ilçe teşkilatlarının "SAADET SAHDA" programları kapsamında Mudanya ilçe Teşkilatı Başkan Ahmet Katırcı öncülüğünde, Mudanya'da faaliyetlerine başladı.![](../upload/resimler/yazar/2023 haber içi resim/01 OCAK/saadet sahada (2).jpg)
Bu bedenle Genel İdare Kurulu üyesi Av. Alev Sezen, il başkan yardımcıları ile ilçe başkanı Ahmet Katırcı ve yönetim kurulu ile kadın kollarının katılımları ile Mudanya'da ziyaret programları planlayarak öncelikle STK'lar başta olmak üzere ziyaretlerini sürdürüyor.![](../upload/resimler/yazar/2023 haber içi resim/01 OCAK/saadet sahada (3).jpg)
Gerçekleşen ziyaretler arasında, Sivil toplum kuruluşlarından Zeytin Kooperatifi, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Esnaf K.Sanatkarlar Derneği, Muhtarlar Derneği, Anadolu Kültür Derneği ile K.Sanayi Sitesi ziyaretleri yapılarak sorunları ve isteklerini içeren karşılıklı sohbetler yapılarak esnaftan konu ile ilgili bilgiler alındı.
Ziyaretler esnasında, esnafın ve kahvehanelerin ziyaretleri sırasında kendilerine,Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun selamlarını ileterek kendilerinden destek sözü aldılar.![](../upload/resimler/yazar/2023 haber içi resim/01 OCAK/saadet sahada (4).jpg)